Redukcia telesnej hmotnosti počas 3-6 mesiacov a udržanie tohto výsledku

Využite komplexný program znižovania hmotnosti a budete chudnúť úspešne bez zbytočného hladovania a stresu. Zabudnite na krátkodobé diéty a „zázraky“ na chudnutie! Drastické diéty alebo odtučňovacie kúry sú pre organizmus nebezpečné a zároveň i dlhodobo neúspešné. V dôsledku náhleho obmedzenia energetického príjmu organizmus prechádza na úsporný režim. Po návrate k normálnemu stravovaniu nie je telo schopné sa prispôsobiť tak rýchlym zmenám. Stále funguje v úspornom režime a ukladá energiu z potravy do tukových zásob na „horšie časy“. Nastáva známy jo-jo efekt.

Stanovte si reálny cieľ !
Reálnym cieľom je 5-10 %-ná redukcia telesnej hmotnosti počas 3-6 mesiacov a udržanie tohto výsledku. Nechcite výsledok dosiahnúť príliš rýchlo, pretože to vedie k jojo efektu !
Začneme hneď teraz!
Pre najúčinnejšie zníženie a udržanie hmotnosti využite komplexný program: vyváženú stravu, vhodný pohyb a liečbu liekmi. Skutočné lieky, tzv. antiobezitiká (nie potravinové doplnky z reklám), pomáhajú zvládať úskalia spojené s chudnutím ako sú hlad, chuť na sladké alebo spomalený metabolizmus.
Účinné chudnutie by malo byť pozvoľné.
Zníženie hmotnosti je úspešné iba vtedy, keď ubúda tukové tkanivo a výsledok je dlhodobý. máte dosť „zaručených“ diét… prekážajú Vám kilá naviac… chcete si zníženú hmotnosť udržať…
Zdravá a chutná strava
Vyvážená strava je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Napomáha k dosiahnutiu a udržaniu zníženej hmotnosti a zaisťuje telu potrebné množstvo všetkých základných živín. Zdravá výživa je potrebná k dobrému fungovaniu organizmu ako celku a prispieva k prevencii množstva ochorení spojených s nadváhou alebo obezitou.
Primeraný pohyb
Neoddeliteľnou súčasťou úspešného chudnutia je pohyb. Vhodná pohybová aktivita pomáha odbúravať tukové tkanivo a zároveň posilňuje svalstvo. Pri chudnutí dávajte prednosť aeróbnym
činnostiam, nezabúdajte taktiež na rutinný pohyb, ktorý je súčasťou každodenného života. Pohyb taktiež pomáha znižovať stres a s tým spojenú zvýšenú chuť na jedlo.
Pomoc a podpora liekmi
Snaženie je možné zároveň podporiť liekom –antiobezitikom, ktorý pomáha prekonať počiatočné ťažkosti spojené s chudnutím. Užívanie lieku v rámci komplexného programu chudnutia prispieva k tomu, aby ste všetky prekážky zvládli bez problémov. Obráťte sa na svojho lekára. On Vám poradí, ako schudnúť bez zbytočného hladovania a stresu.
Nie je nutné hladovať!
SCHUDNITE!
Lekár vie, ako
Vám pomocť.

Máte otázky? Opýtajte sa odborníkov.

Služba momentálne nie je dostupná.

Vaše otázky

Otázku zadal/a: Ivana petříková • dňa: 11. Dec, 2014 o 09:53

Dobrý den, využívala jsem jedno balení kapslí na hubnutí, kiteré jste mi doporučili ...., bohužel jsem nezhubla ani 1 kg. tak jsem vám tak jak jste požadovali zaslala práázdný obal zpět s tím, že požaduji vrácení fin částky n účet 82 38 800 207 /0100. Prosím o vaší reakci. v co možná nejkratší době !!!!!HJinak budu celou vaší akci muset považovat za podvod !!!!!!JUDr.Ivana Petříková. tel. 777962677. mail: I.petrikova@ CENTRUM.CZ. ŽÁDÁM O URYCHLENOUODPOVĚĎ !!!! TEL 777 96 26 77

Otázku zadal/a: anna krogmanova • dňa: 30. Sep, 2012 o 19:01

prosim kontakt na lekara v trebisove alebo v michalovciach

Na otázku odpovedal/a: Editor • dňa: 13. Oct, 2012 o 13:24

Odpovedame na otazky ohladne liekov na nasich strankach. Skuste vyhladavace na internete...

Otázku zadal/a: Mária Drobná • dňa: 21. Sep, 2012 o 09:35

V júli som od Vás dostala kapsule na schudnutie Garciline 1 balenie za cenu: 27,80euro.AK sa Vám od nášho produktu nepodarí schudnúť tak Vám peniaze vrátime.Tak ste sľubovali svojím zákazníkom.Do 30 dní od dodania som Vám poštou poslala prázdne balenie od produktu a čakám už dosť dlho na vrátenie peňazí.Som invalidná dôchodkyňa a nemám peniaze na rozhadzovanie,preto som to chcela vyskúšať,bohužiaľ bez uspechu ,keď ste tak sľubovali.Verím Vám ,že ste seriozna firma a sľub ,ktorý dáte svojím zákazníkom aj dodržíte. Ďakujem a prajem pekný deň.

Na otázku odpovedal/a: Dr.Belaj • dňa: 27. Sep, 2012 o 12:58

Dobry den, Vami spominany produkt sme Vam nezasielali my, obratte sa na na firmu ktora Vam produkt zasielala a ktorej ste za produkt platili - udaje najdete na uctenke.

Otázku zadal/a: Zuzana Ištoková • dňa: 3. Apr, 2012 o 11:20

Dobrý deň
mala by som záujem o Vami poskytované rady na chudnutie
ďakujem

Na otázku odpovedal/a: Dr.Sintaj • dňa: 5. Apr, 2012 o 08:53

Odporucam zmenu zivotneho stylu s viac pohybom. Stravu staci trosku obmedzit, nejest vela tukovych jedal. Pri sporte staci rychlejsia chodza - resp. ak chodite do fitka, najviac tukov spalite ak udrzujete tepovu frekvenciu na 60% maximalnej tepovej frekvencie, a nie ako si vacsina ludi mysli - cim rychlejsie beham, tym viac tukov spalim.