Podpora imunity – Lactoseven

1. LACTOSEVEN podporí Váš imunitný systém 2. LACTOSEVEN pomôže harmonizovať Vašu vaginálnu mikroflóru 3. LACTOSEVEN zlepší činnosť Vášho zažívacieho traktu 4. LACTOSEVEN obnoví Vašu črevnú mikroflóru po užívaní antibiotík, prípadne chemoterapie alebo hormonálnej liečby 5. LACTOSEVEN prispeje k lepšiemu vstrebávaniu živín z tráviaceho traktu 6. LACTOSEVEN obsahuje kmeň Streptococcus thermophilus, ktorý má vplyv na znižovanie LDL cholesterolu 7. LACTOSEVEN vedľa 7 probiotických kmeňov obsahuje tiež prebiotikum inulín, ktoré Vám v hrubom čreve zabezpečí uchytenie a živný substrát pre probiotické baktérie - stabilizácia Vašej črevnej mikroflóry bude dlhodobá

Tableta LACTOSEVEN je potiahnutá peptidovým obalom, prejde nepoškodená cez kyslé pH žalúdočných štiav.

Máte otázky? Opýtajte sa odborníkov.

Služba momentálne nie je dostupná.

Vaše otázky

Otázku zadal/a: Katarína Lučanová • dňa: 14. Feb, 2015 o 06:42

Chcela by som sa spýtať, či sa môže lactoseven užívať dlhodobo pri tráviacich ťažkostiach. Ďakujem.

Na otázku odpovedal/a: dr.mastikova • dňa: 12. Mar, 2015 o 06:45

doby den, nepisete ake mate trav.tazkosti . mozno by som skusila nejaky tekuty probioticky pripravok. poradia vam v lekarni.

Otázku zadal/a: kosova • dňa: 11. Oct, 2014 o 16:45

Ako dlho mozem uzivat Lacto seven?

Otázku zadal/a: zuzana rejzekova • dňa: 23. Oct, 2013 o 14:44

Dobrý deň môžem užívať varivenol a atb lekoklarXL? ďakujem za odpoveď.

Na otázku odpovedal/a: Dr.Danko • dňa: 25. Oct, 2013 o 08:08

ano, mozete

Otázku zadal/a: Silvia • dňa: 21. May, 2012 o 11:08

Dobry den rada by som sa spytala ci probiotika Lacto seven su na cestovatelske hnacky,chystame sa do Tunisu.A jak sa skladuju či musia byt v chladnicke.Dík moc.

Na otázku odpovedal/a: Mgr. Cerny • dňa: 22. May, 2012 o 17:37

Dobrý deň prajem, Ano lactoseven sa pouzivaju aj na cestovatelske hnacky.Pre dospeleho je davkovanie ihned 2 tbl zapit vodou a vecer opat 2 tbl ak je dieta od 3 rokov tak 1 tabletu ihned a vecer opat 1 tbl .nemusi sa skladovat v chladnicke pretoze je tableta dvojito obalena a to proteinovo sacharidovou vrstvou.S pozdravom

Otázku zadal/a: Petrák • dňa: 24. Feb, 2012 o 18:51

Môže sa užívať ak mám predpísané antibiotiká Lekoklar XL 500 mg? Ak áno v kakom časovom slede.
ďakujem za odpoveď.

Na otázku odpovedal/a: DR.Dzoba • dňa: 28. Feb, 2012 o 17:50

Nepisete o aku diagnozu ide, ale mali by postacovat 1 tablet denne v 12 hodinovycH intervaloch.

Otázku zadal/a: František Jílek • dňa: 21. Feb, 2012 o 08:00

Ako prosím správne použiť?Pred alebo po podaní antibiotík? Aký by mal byť interval ,alebo sa môžu podať súčasne,lepšie na lačno s jedlom alebo po jedle? Ďakujem

Na otázku odpovedal/a: Editor • dňa: 21. Feb, 2012 o 19:26

zalezi o ake antibiotika sa jedna. radsej hodinu pred alebo hodinu po antibiotikach.

Otázku zadal/a: Helena Vaňková • dňa: 19. Sep, 2011 o 07:00

dobrý deň, može sa Lactoseven užívať aj keď kojím?

Na otázku odpovedal/a: Editor • dňa: 3. Oct, 2011 o 07:39

nemal by byt ziadny problem ale pri kojeni by som radsej pouzival prirodzene zdroje.

Otázku zadal/a: Lucia • dňa: 9. Jun, 2011 o 20:56

Dobry den ja by som sa chcela opytat ci mi to moze pomoct aj pri cestovni autom lebo pocas cesty mi je stale zle.Mam problemy so zaludkom aj so zenskymi vecami uz dlho.Zaludok ma boli vraj so stresov a ze mam slabu imunitu brala som uz vela vitaminov tabliet teraz je to celkom ok len sa mi bolesti zaludka vracaju.Pomoze jedno liecivo aj na zaludok a aj na zenske problemy?

Na otázku odpovedal/a: Dr.Mastikova • dňa: 14. Aug, 2011 o 09:54

spominate viacero problemov naraz. skuste vyuzivat mesacne balenie pripravku a budete moct sama posudit subjektivne zlepsenie. ak sa to nevylepsi, navstivte svojho lekara.

Otázku zadal/a: Ján Halanda • dňa: 13. Nov, 2009 o 13:02

Dobrý deň,
chcel by som vedieť,či sú účinnejšie Laktobacily 5 alebo Lactoseven.Ďakujem.
Ján Halanda

Na otázku odpovedal/a: PharmDr.Sintajova • dňa: 16. Nov, 2009 o 07:06

Produkty su rovnako ucinne, Lactolady je vhodnejsi pre zeny pre brusnicovy extrakt.

Otázku zadal/a: ivana savková • dňa: 5. Oct, 2009 o 16:11

Na trhu je veľké množstvo probiotik,ako si mám zvoliť tie správne?Je medzi nimi nejaký rozdiel?

Na otázku odpovedal/a: Dr.Kuniakova • dňa: 13. Oct, 2009 o 21:10

Každý prípravok obsahujúci probiotiká by mal spĺňať niekoľko základných požiadaviek. Mal by mať za sebou dôkladný výskum jednotlivých probiotických kmeňov (ich konkrétnych vlákien), ktoré sú jeho súčasťou. Tento výskum je zárukou toho, že sa preštudujú vlastnosti daného mikroorganizmu (netoxicita, nepatogénnosť), jeho bezpečnosť a vplyv na ľudský organizmus. Každá dávka musí obsahovať dostatok životaschopných baktérií (min.109cfu), ktoré pri dodržaní podmienok skladovania musia byť schopné dostať sa na miesto svojho určenia a aktívne pôsobiť v zažívacom trakte. Probiotické baktérie musia byť schopné kolonizovať črevnú sliznicu a pôsobiť antagonisticky na patogénnu flóru. Podmienkou je aj ich genetická stabilita rovnako ako stabilita pri priemyselnom spracovaní. Štúdium probiotík v posledných rokoch postúpilo opäť dopredu a najnovšie skúsenosti dokazujú, že efekt probiotík je možné zvýšiť (posilniť) pridaním prebiotík do zmesi. Prebiotiká sú nestráviteľné zložky potravy s priaznivým efektom na hostiteľa tým, že selektívne stimulujú rast a aktivitu určitých druhov baktérií (probiotík) v hrubom čreve. Patria sem predovšetkým nízkopolymérne cukry ako fruktooligosacharidy, inulín, galaktooligosacharidy a izomaltooligosacharidy, ktoré, ak sú súčasťou probiotického prípravku, slúžia ako „potrava“ pre probiotiká a zlepšujú ich rast a funkcie v čreve. Takýto kombinovaný prípravok sa nazýva synbiotikum. Najnovšou tendenciou je kombinovanie probiotických kultúr s určitou biologicky aktívnou látkou, ktorá je v kombinácii s probiotikami schopná zabezpečiť komplexnú starostlivosť o zdravie čriev s prepojením na niektoré mechanizmy podporujúce posilnenie organizmu. Takéto produkty sa nazývajú potencované probiotiká.