Aliamare®, ialuset®

Čistý nádych pre citlivé nošteky

Aliamare® je jedinečnou kombináciou dvoch dôležitých zložiek v jednom produkte, kyseliny hyalurónovej a izotonickej morskej vody.
Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou sliznice nosa. Má protizápalový, regeneračný a zvlhčujúci účinok. Ak jej máme nedostatok, dochádza k vysušeniu nosovej sliznice, k poruche tvorby hlienu a narušeniu prirodzeného čistiaceho mechanizmus dýchacích ciest.
Kyselina hyalurónová urýchľuje hojenie poškodenej sliznice (mikrotrhliniek), obmedzuje tvorbu chrást a napomáha ich odstráneniu. Vďaka svojej schopnosti viazať až 1000-násobné množstvo vody ako sama váži, udržiava sliznicu vlhkú a zvyšuje jej obranyschopnosť. Keďže dokáže vypĺňať priestory medzi bunkami v sliznici, zabraňuje tak prieniku baktérií, vírusov a cudzorodých látok. Je účinným antioxidantom: pri každom zápale sa v tele tvoria voľné radikály, veľmi reaktívne molekuly schopné poškodiť tkanivo, zhoršiť a predĺžiť zápal. Kyselina hyalurónová svojou schopnosťou vychytávať radikály a pôsobí protizápalovo.
Izotonická morská voda v zdravotníckej pomôcke Aliamare® má rovnakú koncentráciu solí ako bunky ľudského tela a nepoškodzuje ich. Je prirodzene bohatá na stopové prvky a minerálne soli. Filtrovaná morská voda pochádza z oblasti súostrovia Bréhat v Bretónsku a je známa svojimi protizápalovými účinkami.

Aliamare®
- odstraňuje hlien z nosa a tým uľahčuje dojčenie a spánok dieťatka
- zvlhčuje a regeneruje sliznicu nosa
- na dennú hygienu nosa a pomoc pri nádche a alergii
- na dlhodobé používanie
- vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy.

ialuset®
Krém s 0,2% kyseliny hyalurónovej
- kyselina hyalurónová podporuje hojenie suchej a odretej pokožky pri nádche
- zvlhčuje a regeneruje pokožku
- na dlhodobé používanie
- pre deti od narodenia, tehotné aj dojčiace ženy.

Máte otázky? Opýtajte sa odborníkov.

Služba momentálne nie je dostupná.

Vaše otázky