Prevencia mŕtvice

HYPERTENZIA A FIBRILÁCIA PREDSIENÍ SRDCA SÚ DVE HLAVNÉ RIZIKOVÉ PRÍČINY MOZGOVEJ MŔTVICE

Merač krvného tlaku OMRON M6 COMFORT pomáha v prevencii mozgovej mŕtvice
- detekcia nepravidelného pulzu OMRON odhaľuje fibriláciu predsiení srdca
- Intelli manžeta: snímacia plocha obopína celý obvod paže, presné výsledky pri akomkoľvek otočení manžety na paži.

TLAKOMERY OMRON S DETEKCIOU NEPRAVIDELNÉHO PULZU
- OMRON M6 AC so sieťovým zdrojom
- OMRON M6 Comfort s Intelli manžetou
- OMRON M3
- OMRON M2
- OMRON MIT Elite/Plus
- OMRON i–C10
- OMRON i–Q132/142
- OMRON M10–IT

KALIBRÁCIA V CENE PRÍSTROJA!
Na tlakomery OMRON je kalibrácia platná 2 roky od dátumu predaja. Po túto dobu zaručujeme, že tlakomer meria presne. Nie je teda nutné kalibráciu vykonávať. Pre vašu istotu však po dobu záruky - 3 alebo 5 rokov (modely OMRON M6 Comfort, OMRON M6 AC, OMRON M6 W) vám vykonáme kalibráciu raz ročne ZDARMA. Stačí keď s potvrdeným záručným listom prinesiete tlakomer vášmu predajcovi. Platí len pre oficiálnu distribúciu!

Tlakomery OMRON sú klinicky overené! Nielen klinicky testované - znamená to, že prístroj bol hodnotený nezávislou organizáciou a spĺňa najprísnejšie požiadavky na presnosť, ktoré sú stanovené medzinárodnými organizáciami, ako je British Hypertension Society (BHS), Európska spoločnosť pre hypertenziu (ESH, IP) a AAMI.

Online služba OMRON Bi-LINK
Vaše namerané hodnoty v zabezpečenej web službe + zdarma šikovné online plány zdravia! Výsledky meraní sú len čísla - je však nutné ich porovnať, pouvažovať nad nimi, pozrieť sa na ne z nadhľadu, urobiť analýzu... Starostlivosť o zdravie zahŕňa kombináciu rôznych faktorov (sledovanie váhy, cvičenie, pohybová aktivita, stravovanie...), preto len kombinácia týchto údajov dáva prehľad o vašom zdraví.

4x víťaz ankety
V ankete Lekárnici odporúčajú 2013 opäť po 4x zvíťazili tlakomery japonskej spoločnosti OMRON. Kto by mal lepšie poznať skutočný účinok daného produktu, ak nie odborní pracovníci lekární, ktorí s nimi prichádzajú denne do styku. Ich skúsenosti a najmä možnosť získať spätnú väzbu od svojich pacientov,sú v tomto prípade neoceniteľné.

Máte otázky? Opýtajte sa odborníkov.

Služba momentálne nie je dostupná.

Vaše otázky